Hanajova.cz Fyzioterapie Hanajová - Praha, Liberec, Jablonec nad Nisou

ZIMNÍ SLUNOVRAT V PRAZE 21.12. 19:30-22:00

Prožitkový rituál Zimního slunovratu,

Zimní slunovrat je doba nejdelší noci a nejkratšího dne v roce. Doba ticha, zastavení se a oslava příchodu nových začátků. Od tohoto dne Slunce začne znovu nabírat na své síle a jeho životodárná energie zesílí v našich životech.

Zimní slunovrat je také okamžikem zrození nového Slunce, se kterým přichází i příslib nové budoucnosti. Doba obratu je tu a čas na nerozhodné přešlapování na místě je minulostí. Jsme to my lidé, kdo určuje směr, kterým se naše životy na Zemi vydají.

Nadešel čas Nového věku Země, Věku světla a doba probuzení.

Tento slunovratový prožitkový rituál je vytvořen jako podpora transformace a zrození do Nové doby.

Darem nám bude posvátný prostor světla, do kterého budeme za podpory všech našich Vyšších Já a Světelných bytostí jednotlivě vstupovat a ze kterého načerpáme energii a nové kódy pro naši transformaci a vědomou cestu životem.

Veškerá naše práce bude podpořena energií Prahy – světelného města, které je prahem Nové doby.

 

Kdy a kde: Praha, centrum Druna, 19:30 – 22:00

S sebou: osobní krystal, pohodlné oblečení, pokud chcete a můžete, tak deku pro vaše pohodlí.

Rezervace a více informací: +420 777 286 612 nebo přes mé nové facebookové stránky Světlo Země.

Příspěvek za účast: 333 Kč

 

Prožitkovým slunovratovým rituálem vás vědomě provedou:

Kateřina Svobodová

Je průvodkyní lidí na vědomé cestě životem. Pomáhá jim propojit se s jejich podstatou a aktivuje procesy vedoucí ke znovunalezení rovnováhy na úrovni fyzické, emocionální a energetické. Pracuje se sny a skrze příběhy předává individuální poselství.

Hana Sahhu-arah

Momentálně žije na ostrově Ibiza, na tomto energetickém místě vědomě přijala svoji duchovní cestu a poslání, kterým je předávání informací od Vyšších Já nebo světelných bytostí, pomáhat při cestě rozpomínání si a pomoc aktivovat hvězdné duše na planetě Zemi. Více informací o ní a její práci naleznete na hvezdneduse.cz

SAMHAIN - SMRT NA SPIRÁLE ČASU

Oslava, život, vděk, rozloučení, od-puštění, přijetí, láska, smrt, znovuzrození...

 

Pátek 3.11. 2017, Komenského 15, Jablonec nad Nisou

S sebou: něco na sezení (deka, karimatka), svíčka

Vstupné: 300Kč, rezervace přes 777 286 612

OSLAVA PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI 2017

OSLAVA PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI 2017

Dne 22.9. se bude konat oslava podzimní rovnodennnosti v Jablonci nad Nisou - Komenského 15 od 16:30 do 18:30.

Čeká nás individuální práce zaměřená na dokončení a "sklízení" minulých projektů a zasetí nových semínek naší budoucnosti. V meditaci se otevřeme cestě za naší životní rovnováhou. A závěrečnou společnou prací podpoříme harmonii nejen na Zemi a ve Vesmíru, ale hlavně v sobě.

S sebou si vezměte karimatku nebo deku na sezení, pohodlné oblečení, šátek, osobní krystaly a předměty. Doporučenou cenu 250Kč budete moci uhradit na místě.

Rezervace a dotazy posílejte přes sms na číslo 777 286 612 nebo přes email katerina@hanajova.cz.

Těším se na viděnou.

Kateřina Hanajová

UKONČENÍ PRAVIDELNÝCH TERAPIÍ V PRAZE

Se srpnem se dokončily mé terapie v Praze v domu osobního rozvoje Maitrea, kde začala probíhat rekonstrukce. Bylo mi potěšením pracovat v těchto krásných prostorech a děkuji všem, kteří mě tam navštívili :). V tuto chvíli nehledám nové prostory na pravidelné terapie v Praze a všechny zájemce zvu do Jablonce nad Nisou (přibližně hodina cesty z Černého mostu). Možnost jednorázových akcí v Praze a jiných městech nechávám otevřenou a v případě zájmu mě prosím kontaktujte přes email. Aktuální akce budou sdíleny zde a na facebookové stránce.

KVĚT ŽIVOTA V JABLONCI

Když se sen stane skutečností :).
Ve svém pracovním prostoru v Jablonci nad Nisou jsem potřebovala změnu a napadlo mě namalovat květ života na zeď. Upřímně, měla jsem zvláštní pocity, že jdu do něčeho, co už je fakt nad moje možnosti, ale nakonec jsem to za pomoci Darshaart riskla.
No a stalo se...to, co jsme za jednu noc vytvořily, nedosáhlo moje očekávání, úplně je to předčilo :). 
Děkuji a jdu dál posouvat hranice svých možností...

Video celého procesu najdete zde.

DÝCHEJTE PRO ŽIVOT

Často pracuji s klienty s jejich dechem. Většinou ho využíváme pro aktivaci hlubokého stabilizačního systému tedy svalů, které mají za úkol držet náš trup pohromadě. Pokud nám tyto svaly dobře pracují a správně dýcháme, můžeme své tělo ochránit například před bolestmi zad, kýlou nebo výhřezem plotýnky.
O tom ale dnes psát nechci, protože na téma využití dechových cvičení ve fyzioterapii, psychoterapii, relaxaci a meditaci bylo napsáno mnoho knih.

Více.

NOVÉ PROSTORY V PRAZE

Od 1.4.2016 budu v Praze v prostorách Domu osobního rozvoje Maitrea - Týnská ulička 1064/6, vchod mezi obchůdkem a restaurací, 4. patro, dveře hned naproti schodišti. Možnost objednání na každé ponděli v dopoledních (9-12) i odpoledních (14-20) hodinách.

Kraniosakrální osteopatie, terapie a biodynamika

Ve 30. letech 20.století začal dr. Sutherland vyučovat své kolegy osteopaty, metody, které objevil (více). Ze začátku byla jeho práce oficiální osteopatií odmítána, protože nebyla v souladu s tradičními lékařskými představami, ale díky velkému počtu klinických úspěchů se ve 40. letech otevřel první postgraduální kurz „Osteopatie v kraniální oblasti" pod vedením dr. Sutherlanda. S postupem času se tato metoda začala nazývat KRANIOSAKRÁLNÍ OSTEOPATIÍ.

Více.

Počátky vzniku kraniosakrální terapie a biodynamiky

Začátkem dvacátého století Wiliam Garner Sutherland, student posledního ročníku osteopatie, zkoumal kosti lebky a švy, které je spojují.

„Bylo to, jako by mě zasáhl blesk.“ popsal myšlenku, která se stala základem kraniosakrální terapie. Při pohledu na švy ho napadla podobnost s rybími žábrami a tak i myšlenka, že i švy na lebce mohou být určeny k nějakému druhu dýchání.

Více.

Děti a přeskáče

Oblékli byste si boty na sjezdovky („přeskáče") a vyrazili na celodenní běh po nákupech? Ne, tak proč dobrovolně do této situace dostáváme dennodenně své děti? Více.
Celkem: 10